Wzór podania na admina cs 1.6
[Wzór] Podanie na Admina.. Wszystkich serdecznie zapraszamy na nasze serwery CS:GO i CS 1.6.. Należy posiadać minimum 15h stażu na serwerze.. Należy posiadać minimum 15h stażu na serwerze.. Jeśli widzisz Czitera na serwerze, to zgłoś go na ShoutBoxie podając nick oraz serwer.. Pozdrawiamy, ekipa Multi-Head.. ~ WYMAGANIA: I.. Nie należy odkopywać i pisać w starych tematach.Serwery Counter Strike 1.6 ; CSowicze.pl [MultiArena] - IP: 91.224.117.18:27085 ; Podania o admina [Wzór] [Wymagania] Podanie na Admina MultiArena Dziennik CSowicze.pl.. Poradnik stworzony lda potrzeb Cs-MasterKill.pl Proszę bez głupich komentarzy typu "To powinien wiedzieć każdy" lecz tak nie jest nie .Wzór podania na Administratora Serwera: Zanim zaczniesz pisać podanie o admina musisz spełniać następujące kryteria:.. Podania na Admina można składać od 20 sensownych postów na forum.. [Wzór][Wymagania] Podanie na Admina Dziennik CSowicze.pl.. Wymagany Steam z grą cs 1.6Pochylnia.pl to prężnie rozwijająca się sieć, która została stworzona przez graczy, dla graczy.. Musi on pomagać na serwerze graczom jak i adminom, brać czynny udział w życiu forum a przede wszystkim serwera.. Wymagania: Kultura osobista oraz dojrzałość emocjonalna Platforma STEAM z grą cs 1.6 i ukończone 16 lat + mutacja Działający mikrofon Przegrane na serwerze minimum 30 godzin..

Wymagania i wzór podania o admina.

Masz konto?. Masz konto?. English (USA)Podanie na Admina -> WZÓR oraz WYMAGANIA +-----+ Przykładowa nazwa tematu: Podanie - Queen Besiałke.. Głosuj na nasze serwery!Cs 1.6 download Shoutbox Więcej.. Więcej.. Bany CS 1.6 Bany CS:GO Pliki; Sklep CS:GO; Powiadomienie o plikach cookie.Wzór podania na admina : Nick.Doświadczenie [w byciu adminem]: Byłem wiele razy adminem na serwerach cs 1.6 oraz jeśli ktoś jeszcze gra to w mta.. Multi-Head_v2 (Domyślne) Polityka prywatności; Kontakt;.. Polecane posty.. Nie można posiadać aktywnych ostrzeżeń na forum (w przypadku posiadania takowych, należ.. Kto przeglądał temat?. Zapraszam do pisania Wymagania: Wiek: +16 Konto Prime Znajomość SM na podstawowym poziomie (+/- 3/10) Wzór podania: 1.. Kliknij i sprawdź przywilej rang forumowych!. Multi-Head_v2 (Domyślne) Polityka prywatności; Kontakt;Przepraszam za jakość ale to mój pierwszy filmik.. Zaloguj się, aby obserwować tę zawarto .Wymagania: Wymagania na admina: 1. Osoba ubiegająca się o stanowisko admina musi mieć ukończone 16 lat.. Złóż podanie tutaj!. [Wzór i Wymagania] Podanie na Admina Dziennik CSowicze.pl.. Przez Mocarny Ptysiek., 11 Luty w Podanie na Admina.. Znajomość oraz akceptacja .Każdy kandydat ubiegający się o posadę Admina, musi zastosować w swoim podaniu niżej napisany wzór.Wzór podania na Administratora Serwera: Zanim zaczniesz pisać podanie o admina musisz spełniać następujące kryteria:..

Wzór oraz wymagania na admina DD2 Przez Gosia !, Październik 15, 2018.

Nie można posiadać aktywnych ostrzeżeń na forum (w przypadku posiadania takowych, należy.. Rekrutacja trwa - Zapraszamy.. Zapraszamy po odbiór darmowych usług.. Rekrutacja trwa - Zapraszamy!. W internecie jesteśmy już od 26 marca 2016 i cały czas kierujemy się ku szczytom!. Multi-Head_v2 (Domyślne) Polityka prywatności; Kontakt;Podanie na admina Chcesz zostać adminem na serwerze?. * Każdy kto zabiera głos musi napisać dlaczego ma takie, a nie inne zdanie.. Post łamiący powyższe zasady = 1 punkt ostrzeżeniaWzór podania na admina + wymagania Zaloguj się, aby.. POSZUKIWANY OPIEKUN SERWERA NA ONLY DD2.. Wszystkich serdecznie zapraszamy na nasze serwery CS:GO i CS 1.6.. Dlaczego Ty: Ponieważ jestem aktywnym graczem .Podania na Admina ; Wzór i Wymagania na Admina Wsparcie finansowe Sieci.. Głosuj na nasze serwery.. Wzór oraz wymagania na admina 1.6 DD2 Wymagania:- STEAM z grą CS 1.6 - Podanie mogą składać osoby, które ukończyły 16 lat- Obowiązkowe przejście mutacji - Mile widziane doświadczenie - Obowiązkowa składka, która zostanie przeznaczona na reklamy - Spędzone 15 godzin na serwerze - Obowiązkowy czas .Serdecznie witamy na Katujemy.eu - Serwery CS 1.6, CS:GO.. Więcej.. Kliknij i sprawdź przywilej rang forumowych!. Sprawdź wymagania i zastosuj się do wzoru!.

* Kandydat na admina musi mieć poparcie graczy oraz być znany i lubiany.

Wyjątek - pytanie innego użytkownika itd.. Pos.Posiadamy wyjątkowe serwery, na których administracja dokłada codziennie wiele starań, aby wszystko działało bez przeszkód.. Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą.Podania o admina Chcesz zostać adminem na serwerze?. Pozdrawiamy, ekipa Multi-Head.. Wiek: 4.. Posiadanie konta steam z grą CS 1.6 (w wyjątkowych sytuacjach dopuszczam graczy z non steamem) Możliwość płacenia składek*Bany CS 1.6 Bany CS:GO Pliki Więcej.. Ważne linki[CS 1.6] CS GO MOD "Wkrótce" Podanie na Admina [ON] [Wzór/Wymagania] Podania o Admina.. Nick z serwera: 2.Imię: 3.. Posiadamy wyjątkowe serwery, na których administracja dokłada codziennie wiele starań, aby wszystko działało bez przeszkód.Wymagania: Wymagania na admina: 1. Osoba ubiegająca się o stanowisko admina musi mieć ukończone 16 lat.. Kliknij i sprawdź przywilej rang forumowych!. Zaloguj się.. W innym przypadku zostaniesz ukarany ostrzeżeniem na forum.. "Serwery Counter Strike 1.6 → CSowicze | COD MOD 4001 - 80.72.45.125:27015 → [COD 4k] Podania o admina" doO nas..

+ Podania [WZÓR/WYMAGANIA] Podanie na admina - [ON] Ostatnio przeglądający 0 użytkowników.

W nazwie tematu musi być podany Twój.Cs 1.6 download;Serdecznie witamy na Katujemy.eu - Serwery CS 1.6, CS:GO.. Zaloguj się.. Znajomość AMX'a [w skali 1-10]: 9/10 Staż w CS'ie: Około 8 lat.. Język.. Serwery - Counter Strike 1.6 ★ ONLY DD2 ★ Podanie na Admina.. W Podaniach na admina wypowiadają się, tylko osoby, które grają na serwerzeZ Dniem dzisiejszym, otwieram szybką rekrutację, na admina - BaseBuilder Wszystkie podania piszemy w tym temacie pod moim postem.. Najlepsza sieć serwerów CS 1.6 i CS:GO, wejdź sam i przekonaj się!. Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.. Wymagania: Aktywność na forum: 5h, 10 postów, minimum tygodniowe konto, brak warnów Aktywność na serwerze: minimum 40h i miesiąc stażu Kultura osobista oraz dojrzałość emocjonalna Platforma STEAM z grą i ukończone 16 lat.. Pozdrawiamy, ekipa Multi-Head.. Wszystkich serdecznie zapraszamy na nasze serwery CS:GO i CS 1.6.Wzór podania na Administratora Serwera: Zanim zaczniesz pisać podanie o admina musisz spełniać następujące kryteria:..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt